alehale.pl

Domki letniskowe i kempingowe

 

 

 

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alternatywą dla drogich mieszkań i jeszcze droższego budownictwa jest domek, dedykowany przez naszą firmę dla wszystkich tych klientów, którzy cenią sobie ciasne, ale własne, przytulne cztery kąty.

 

                        Pragniemy zainteresować wszystkich chętnych do posiadania

własnych czterech kątów swoim najnowszym produktem, którym jest dom

całoroczny w najwyższym standardzie wykończenia.

 

Powierzchnia użytkowa ponad 40 m2,

w pełni wyposażona łazienka, meble i sprzęty kuchenne,

- 1 mała sypialnia,

- duża sypialnia małżeńska,

- obszerny salon połączony z aneksem kuchennym.

 

Bardzo estetyczna elewacja zewnętrzna, pokryty

najtrwalszymi materiałami z gwarancją 30 letnią.

 

Docieplenie podłogi, ścian i dachu wełną mineralną o gr. 150 mm. Instalacja

wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna - materiały z najwyższej półki. Każdy Kupujący otrzymuje projekt budowlany. Nasze obiekty wykonywane są na bazie konstrukcji stalowej, samonośnej. Dostępność materiałów                wykończeniowych sprawia, że możliwości wizualne są w tej chwili nieograniczone.

 Solidna izolacja cieplna pozwala na zamieszkanie w domu przez cały rok. Nie straszna jest żadna sroga zima, a latem  odpoczywamy w niezwykle przyjemnym mikroklimacie. Proponujemy domy wykończone „pod klucz”, a w aranżacji wnętrza może brać udział każdy potencjalny, przyszły jego mieszkaniec.

 

Obiekty są wyposażone we wszystkie media, kompletną łazienkę, toaletę, a całą resztę urządzamy wg Państwa potrzeb i życzenia. Powierzchnia zabudowy proponowanych przez nas obiektów wynosi od  24 m2 do 60 m2. Do każdego domku dołączany jest projekt budowlany, na podstawie którego można otrzymać pozwolenie na budowę, a potem na użytkowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Montaż takiego domku trwa kilkanaście godzin. Kompletny obiekt dostarczany jest na naczepie niskopodwoziowej. Stawiany jest za pomocą dźwigu lub specjalnego podwozia na wcześniej przygotowanym podłożu. Można go umieścić na działce o pow. 100 - 200 m2 i jeszcze znajdzie się miejsce na zasadzenie drzewka.

Możemy też wkomponować obok ciepły garaż na samochód lub własne, przytulne spa.

Zbudujemy domek bardzo nowoczesny lub nawiązujący wyglądem do domów naszych przodków.

Nasza firma wykonuje także kontenery biurowe, socjalne oraz „kwatery pracownicze” na bazie kontenera o szerokości do 4m i długości do 15m.

Kontenery te są w pełni wyposażone: łazienka z prysznicem, toaleta, kącik kuchenny i wiele, wiele łóżek. Postawienie dużej liczby takich obiektów w jednym miejscu sprawia, że mamy wielu pracowników tuż obok siebie, tuż obok budowy, plantacji czy lasu.

Organizujemy także na Państwa życzenie transport naszych obiektów do miejsca przeznaczenia.

 

 

Przedstawiamy dwa przykładowe projekty domków dla powierzchni 19,89m2 oraz 40,37 m2. Oczywiście nasze projekty są "szyte na miarę" i w pełni dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

 Copyright © ALEHALE.pl 2006-2017, ul.Elewatorska 27A, 15-620 Białystok tel.606 588 217