alehale.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                           Kontener  mieszkalno - sanitarny

 

1. Rama stalowa - samonośna o wymiarach zewnętrznych 2440 mm szerokość, 6050 mm długość, 2650 – 2850 mm wysokość. Rama malowana farbami podkładowymi i farbami nawierzchniowymi na mokro na cztery standardowe kolory; niebieski (RAL 5005), żółty (RAL 1003), biały (RAL 9010), czarny(RAL 9005).

 

2. Ściany – wykonane z płyt warstwowych z rdzeniem z piany PUR lub PIR, grubości od 40 do 120 mm. Wewnątrz kolor płyt biały, strona zewnętrzna kolor do wyboru; srebrny (RAL 9006), biały (RAL 9010), zielony (RAL 6011).

Współczynnik przenikania ciepła dla ścian zewnętrznych nie większy niż 0,25 W(m2K),zgodnie z przepisami UE

 

3. Podłoga – wykonana na bazie profili stalowych zamkniętych. Od spodu zabezpieczenie stanowi blacha stalowa ocynkowana,  potem układana jest folia izolacyjna, docieplenie podłogi z wełny mineralnej, niepalnej gr. 150 mm, ponownie folia, płyty OSB wodoodporne i wykończenie jest wykładziną PCV, trudnościeralną, przemysłową. Współczynnik przenikania ciepła dla podłogi i dachu nie większy niż 0,20 W(m2K), zgodnie z przepisami UE.

 

4. Stolarka okienna i drzwiowa – każdy kontener wyposażony jest w drzwi stalowe, zewnętrzne, ocieplane w kolorze grafitowym (RAL 7024) lub białym (RAL 9010). W zależności od potrzeb klienta montujemy okna stałe, uchylne lub okna uchylno- rozwierne. Kolor ram okiennych standardowy biały (RAL 9010).

 

5. Instalacja elektryczna – każdy nasz kontener wyposażony jest w kompletną instalację elektryczną. Są to podwójne, hermetyczne gniazda elektryczne 230 V oraz hermetyczne lampy oświetleniowe. W przypadku kiedy sprzętów jest znacznie więcej na życzenie klienta kontener wyposażamy w instalację elektryczną 400 V, która zasila np. kuchnię elektryczną i ogrzewacz wody. Dodatkowo w każdym pomieszczeniu montowany jest grzejnik elektryczny 230 V mocy 2000 W.

 

6. Kącik sanitarny – kontener posiada wydzielone, zamykane pomieszczenie o powierzchni uzależnionej  od potrzeb klienta. Z reguły w pomieszczeniu znajduje się kabina prysznicowa, umywalka z bojlerem lub przepływowym ogrzewaczem wody oraz WC. Tego rodzaju obiekt ma wyprowadzone na zewnątrz zasilanie wody bieżącej oraz odprowadzenie ścieków.

 

7. Aneks kuchenny – to niewielka powierzchnia która służy do przygotowywania posiłków. Miejsce to wyposażamy w niewielkie meble w postaci szafek stojących. Montujemy także zlewozmywak i płytę elektryczną do gotowania. Istnieje możliwość  zamontowania sprzętów zasilanych gazem ziemnym.

 

     Istnieje także możliwość wykonania kontenera o niestandardowych wymiarach. Maksymalne gabaryty to; 4000 mm  szerokość x 8000 mm długość. Transport takiego gabarytu w całości jest możliwy jednak znacznie zwiększa to koszty dostawy.

 

Każdy nasz klient ma możliwość dowolnej konfiguracji w jego wnętrzu. Chodzi o umieszczenie drzwi, okien, wielkość okien, rozmieszczenie lamp oświetleniowych , gniazd sieciowych czy też grzejników. Za dodatkową opłatą montujemy także rolety antywłamaniowe oraz systemy klimatyzacyjne, nawiewy wymuszone, itp…

    

Wszystkie materiały użyte do budowy naszych obiektów są dopuszczone na terenie UE oraz posiadają znak bezpieczeństwa CE.

Kontenery posiadają stałe uchwyty do mocowania haków zawiesi linowych bądź łańcuchowych. Rozładunek i przemieszczanie możliwe także przy pomocy wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, itp…

 

     Liczymy na zainteresowanie naszymi wyrobami.

 

 

 Copyright © ALEHALE.pl 2006-2017, ul.Elewatorska 27A, 15-620 Białystok tel.606 588 217