alehale.pl

ALE HALE.pl 

 

                 

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                      Zaczynaliśmy w 2006 roku, jako mała rodzinna firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą drobnych elementów ze stali. Pierwszymi  naszymi wyrobami były słupki ogrodzeniowe, siatki, przęsła ogrodzeniowe. Nasze biuro mieściło się w skromnym baraku, który był naszym pierwszym projektem budowlanym. Z czasem poszerzaliśmy swój asortyment o kolejne wyroby stalowe .

 

                      Na początku 2008 roku, za namową przyjaciela, podjęliśmy się wykonania dla niego pierwszej konstrukcji stalowej. Zaangażowanie to przerodziło się w pewnego rodzaju pasję oraz, jak się okazało, wiodącą dziedzinę w naszej firmie. Zaczęliśmy otrzymywać  coraz większe projekty do realizacji. Postanowiliśmy dalej poszerzać zakres naszej działalności.

Rozpoczęliśmy produkcję kontenerów mieszkalnych, mieszkalno- sanitarnych i sanitarnych, które z czasem zaczęły znajdować swoich odbiorców nie tylko w kraju, ale także w krajach całej UE. Na potrzeby tej gałęzi działalności powstała firma  Mój-domek. Specjalizuje się ona w produkcji prefabrykowanych budynków mieszkalnych ze stali, drewna i tworzyw sztucznych.

 

                      Naszym najmłodszym dzieckiem od grudnia 2015 roku jest partnerska stacja paliw LOTOS, mieszcząca  się przy ul. Elewatorskiej  27A w Białymstoku.  Oferujemy na niej wszystkie rodzaje paliw, posiadamy samoobsługową myjnię oraz duży sklep.  Jesteśmy otwarci dla klientów całodobowo.

 

                      Marka  ALEHALE.pl stale rozszerza swoje pole działania  a naszą misją jest dostarczanie jak najlepszej jakości  usług, produktów oraz zapewnienie satysfakcji naszym  wszystkim klientom.

 

 

O nas w mediach:

 Copyright © ALEHALE.pl 2006-2017, ul.Elewatorska 27A, 15-620 Białystok tel.606 588 217