alehale.pl

Mój-domek.pl

 

 

Alternatywą dla drogich mieszkań i jeszcze droższego

budownictwa jest domek, dedykowany przez naszą firmę

dla wszystkich tych klientów, którzy cenią sobie ciasne,

ale własne, przytulne cztery kąty.

Nasze obiekty wykonywane są na bazie konstrukcji

stalowej, samonośnej. Dostępność materiałów

wykończeniowych sprawia, że możliwości wizualne są w tej

chwili nieograniczone. Solidna izolacja cieplna pozwala na zamieszkanie w domu przez cały rok. Nie straszna jest żadna sroga zima, a latem odpoczywamy w niezwykle przyjemnym mikroklimacie. Proponujemy domy wykończone „pod klucz”, a w aranżacji wnętrza może brać udział każdy potencjalny, przyszły jego mieszkaniec. Obiekty są wyposażone we wszystkie media, kompletną łazienkę, toaletę, a całą resztę urządzamy wg Państwa potrzeb i życzenia. Powierzchnia zabudowy proponowanych przez nas obiektów wynosi od  24 m2 do 60 m2. Do każdego domku dołączany jest projekt budowlany, na podstawie którego można otrzymać pozwolenie na budowę, a potem na użytkowanie.

Montaż takiego domku trwa kilkanaście godzin. Kompletny obiekt dostarczany jest na naczepie niskopodwoziowej. Stawiany jest za pomocą dźwigu lub specjalnego podwozia na wcześniej przygotowanym podłożu. Można go umieścić na działce o pow. 100 - 200 m2 i jeszcze znajdzie się miejsce na zasadzenie drzewka.

Możemy też wkomponować obok ciepły garaż na samochód lub własne, przytulne Spa.

Zbudujemy domek bardzo nowoczesny lub nawiązujący wyglądem do domów naszych przodków.

Nasza firma wykonuje także kontenery biurowe, socjalne oraz „kwatery pracownicze” na bazie kontenera o szerokości do 4m i długości do 15m.

Kontenery te są w pełni wyposażone: łazienka z prysznicem, toaleta, kącik kuchenny i wiele, wiele łóżek. Postawienie dużej liczby takich obiektów w jednym miejscu sprawia, że mamy wielu pracowników tuż obok siebie, tuż obok budowy, plantacji czy lasu.

Organizujemy także na Państwa życzenie transport naszych obiektów do miejsca przeznaczenia.

 

Zapraszamy na stronę MÓJ-DOMEK.PL

 

 Copyright © ALEHALE.pl 2006-2017, ul.Elewatorska 27A, 15-620 Białystok tel.606 588 217