Konstrukcje Stalowe

Oferta naszej firmy obejmuje również budowę konstrukcji stalowych. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez wszystkie lata naszej dotychczasowej działalności, pozwala nam zaoferować Państwu wysokiej jakości, wytrzymałe konstrukcje. Na Państwa zlecenie wykonamy m.in. wiaty stalowe, kontenery stalowe, pomosty i podesty, przenośniki czy też taśmociągi. Do realizacji zleceń wykorzystujemy profesjonalny sprzęt. Podejmiemy się również realizacji zleceń trudnych i nietypowych. Konstrukcje stalowe, które stanowią podstawę naszej oferty, przygotowywane są od podstaw z uwzględnieniem dokładnych projektów i specyfikacji. Wiedza z zakresu budowy konstrukcji pozwala nam doradzać Klientom najlepsze rozwiązania, dopasowane do ich oczekiwań.

Nasza firma zajmuje się produkcją i dostawą wyrobów stalowych od roku 2006. Początkowo profil produkcji ograniczony był do dostaw prostych ogrodzeń, garażów, zabudów aut. Z czasem wachlarz naszych produktów został rozszerzony o konstrukcje stalowe.

Od 2010 Firma zajęła się budową hal stalowych, co stanowi obecnie trzon naszej produkcji. W chwili obecnej firma posiada własną wytwórnię konstrukcji stalowych, składającą się z hal produkcyjnych o łącznej powierzchni 1000 m2. Posiadamy stanowisko do śrutowania konstrukcji oraz własną malarnię.

Park maszynowy oprócz podstawowych narzędzi i urządzeń spawalniczych wyposażony jest między innymi w numerycznie sterowaną wypalarkę plazmową, stanowiska wiercenia i znakowania kształtowników, profili i rur, komorę śrutowniczą.

Nasz zespół pracowników jest stosunkowo młody, posiada jednak odpowiednie kwalifikacje i wiedzę do prefabrykowania naszych produktów jakimi są konstrukcje oraz hale stalowe.

Wytwarzane przez naszą firmę konstrukcje stalowe montowane są przez nasze grupy montażowe w skład których wchodzą wykwalifikowani montażyści konstrukcji stalowych oraz lekkich obudów, instalatorzy oraz inżynierowie i kierownicy budów, co pozwala na świadczenie usług w charakterze generalnego wykonawcy.

Doświadczenie w produkcji i montażu oraz możliwości technologiczne pozwalają nam oferować konstrukcje stalowe wysokiej jakości, dostarczone terminowo oraz w atrakcyjnej cenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku nasza oferta uzupełniona została o kompleksowe realizowanie zadań inwestycyjnych od projektowania po oddanie obiektu do użytkowania.

Mamy nadzieję, że zainteresowała Państwa nasza oferta. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i oczekujemy na zapytania ofertowe.